-->


  چاپ        ارسال به دوست

در زیر ساختهای عرصه سلامت استان، انقلابی بزرگ صورت گرفته است

در زیر ساختهای عرصه سلامت استان، انقلابی بزرگ صورت گرفته است

دکتر آقازاده: در زیر ساختهای عرصه سلامت استان، انقلابی بزرگ صورت گرفته است

 

 

 

این مطلب را رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) عنوان کرد.

 

مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ارومیه پنجم مهر ماه 1396 در سالن آمفی تئاتر این مرکز با حضور اعضای هیات رئیسه، روسای گروههای آموزشی، جمعی از پزشکان ، پرستاران و کارکنان بیمارستان برگزار گردید.

 

در این مراسم دکتر آقازاده رئیس دانشگاه طی سخنانی ضمن تشکر از زحمات دکتر رسول زرین در طی تصدی مسئولیت این بیمارستان گفت: با توجه به مشکلات اعتباری، کمبود نیروی انسانی و برخی محدودیتهای قانونی، مسئولیت پذیری در عرصه سلامت کار ساده ای نیست و برای انجام کارهای بزرگ و ماندگار باید تفکر جهادی داشت و جهادی عمل نمود.

 

وی در ادامه افزود: خوشبختانه با توجه به نقشه راه دانشگاه علوم پزشکی در ایجاد زیرساختهای عرصه سلامت استان اعم از بهداشت و درمان، انقلابی بزرگ صورت گرفته است.

 

رئیس دانشگاه در ادامه به برخی پروژه های در دست اقدام در ارومیه اشاره کرده و گفت: طرح توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) در زمینی به مساحت 18000 متر مربع در حال انجام می باشد از درصد پیشرفت بالایی برخوردار بوده و بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود و از طرح های دیگر، پروژه مجتمع های تخصصی و فوق تخصصی که دارای دی کلینیک و با 5 اتاق عمل و با 32 تخت می باشد که از بار بیمارستان امام و درمانگاه های آن خواهد کاست و در واقع با این کار توان بیمارستان را برای ارائه خدمات بهتر بالا می بریم و البته این مجتمع علاوه بر دی کلینیک و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی دارای واحدهای آموزش سلامت و سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماریها است و همچنین طبقه فوقانی آن برای رفاه کارکنان و اعضای هیات علمی بصورت رستوران تهیه شده است .

 

این مقام مسئول همچنین به پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان نیز اشاره کرد و گفت: برای ساخت این پروژه در 25000 متر مربع و با 220 تخت بازه زمانی یک و نیم سال در نظر گرفته ایم و اکنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است .

 

دکتر آقازاده در ادامه بیمارستان امام خمینی(ره) را پاشنه آشیل دانشگاه معرفی کرده و از کلیه معاونین درخواست  همکاری با مدیر عامل جدید بیمارستان را نمود.

 

وی در پایان ضمن تشکر از قبول مسئولیت توسط دکتر ولیزاده تصریح کرد: مردم از ما انتظار دارند بهترین خدمات را برای آنها ارائه نمائیم و ما نیز خود را مکلف و موظف به این امر میدانیم و برای ارائه خدمات به مردم تمام توان خود را بکار می گیریم.

 

پایان بخش این مراسم اهدای حکم انتصاب دکتر محمد امین ولیزاده بعنوان مدیر عامل مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه و اهدای لوح تقدیر از تلاشهای دکتر رسول زرین در طی تصدی مسئولیت این بیمارستان بود .


١١:١٦ - 1396/07/25    /    شماره : ١٦١٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٤٦خروج