-->


  چاپ        ارسال به دوست

به بهره برداری رسیده 75 پروژه از 260 پروژه عمرانی عرصه سلامت استان

به بهره برداری رسیده 75 پروژه از 260 پروژه عمرانی عرصه سلامت استان

مهندس وطنی رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی از پروژه های در حال احداث شهرستان سردشت بازدید بعمل آورد.

 

مهندس وطنی رئیس دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی درجریان بازدید از پروژه های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان در حال احداث شهرستان سردشت درخصوص آخرین وضعیت این پروژه ها گفت: هدف ازاین بازدید ، بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های عمرانی شهرستان درحوزه بهداشت و درمان مباشد که اولین بازدید از پروژه مرکز خدمات جامعه سلامت شهری روستایی  ، تسهیلات زایمان ومحل زیست پزشکان ربط بود که این پروژه با زیربنای 1150 متر مربع وبا اعتبار درنظرگرفته شده بالغ بر 15 میلیارد ریال می باشد که تااین لحظه پروژه با پیشرفت 17 درصد درحال اجرا میباشد  که انشاا... در صورت شرایط مناسب جوی در بهار سال 97 شاهد تحویل و بهره برداری آن خواهیم بود. وی یکی از مشخصات این پروژه را قابلیت توسعه سازه آن برای طبقات بیشتر ذکر نمود.

 

مهندس وطنی در ادامه افزود: دومین بازدید ما از پروژه مرکز خدمات جامع سلامت  و تسهیلات زایمان روستایی اسلام آباد بود که این پروژه خوشبختانه دارای پیشرفت فیزیکی بالای 85 درصد است که به امید خدا در صورت شرایط جوی مناسب تا اواخر آبان از پیمانکار تحویل بگیریم .

 

 وی از اعتبار در نظر گرفته برای این پروژه را نزدیک به 10 میلیارد ریال با زیربنای 550 متر مربع اعلام نمود. وطنی در خصوص پروژه تسهیلات زایمان نیز اشاره ای کرد وگفت: این پروژه با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد ریال و زیربنای 200 متر مربع در حال احداث میباشد.

 

رئیس دفترفنی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پروژه کلینیک تخصصی فجر سردشت گفت: پروژه کلینیک با اعتبار هزینه شده 17 میلیارد وپانصد میلیون ریال و زیربنای 750 مترمربع  در حال حاضر درمراحل رفع نقص است و این هم بدلیل تاخیری که درتحویل  دستگاه چلیره بود که انشاا... به محض نصب انشعابات آب، برق وگاز پروژه قابل بهره برداری  میباشد. وی خاطر نشان کرد این پروژه قابلیت توسعه دارد و در محاسبات سازه ای در نظر گرفته شده است.

مهندس وطنی در خصوص پروژه های در حال احداث در حوزه بهداشت و درمان در سطح استان گریزی زد و گفت: در سال گذشته و امسال بر اساس واحد شمارشی که از طرف وزارتخانه در نظر گرفته شده 260 پروژه بود که از این تعداد 75 پروژه به بهره برداری رسیده و انشاا... در صورت تامین منابع مالی قسمت عمده پروژه های بهداشتی که قبل از تیرماه شروه شده است به امید خدا تحویل و آماده بهره برداری می باشند و پروژه هایی که کمتر از 20 پروژه می باشند و در تیر ومرداد ماه سال جاری به پیمان واگذار نمودیم انشاا... در سال آینده شاهد بهره برداری ان باشیم .

 

گفتنی است:  در حال حاضر پروژه های عمرانی شهرستان سردشت در حوزه بهداشت و درمان با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد و500 میلیون ریال  در مساحت2 هزار و650 متر مربع  در حال احداث و یا در مراحل تحویل آن می باشند.خ


١١:٠٢ - 1396/07/25    /    شماره : ١٦١٥٩    /    تعداد نمایش : ٦١٤خروج